Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Tady jsou koníci co navždy zůstanou v mém srdíčku

 

 

 

 

 

 

SASOV JIHLAVA

 

 

PANDORA

http://cz.fotoalbum.eu/dakotazr/a217841/slideshow

Tak Pája pro mě znamenala strašně moc!!!!A to co se stalo doposud nechápu, ale nikdy v ivotě na ní nezapomenu!!!!!vždy bude v našich srdíčkách.Byla jsi tak krásná a tak výborně povahové zaožená!!!Prostě byla jsi naše Pája a furt si tě takovou budeme pamaovat.Miluju tě Pájí.MOC MOC!!!!!!Prostě sem moc ráda a nejen já , že jsem tě mohla poznat, ty procházky...jak jsme byli spolu ještě den před tím než se ti to stalo..........mno prostě furt přemýšlímnad tím , co jsme spolu prožili.!!!§A zdá se , že to bylonedávno a prostě  nechápu , že už ot nikdy nebude.Achjo Pájí....den 19.5.si budu pamatovat , jako den , kdy jsem tě ztratila....a zrovna když Luisička oslavila své 21. narozeniny.

Obrazek

 

JANTAR

 

http://cz.fotoalbum.eu/dakotazr/a209143/slideshow 

Obrazek 

 

 

Tak tenhle koník zůstane napořád v mé paměti,byl to ten nejúžasnější koník , kterého jsem znala.Po příchodu na Sasov, byl přivezen po půl roce Jantárek a hned jsem se do něj zamilovala a  tak jsem se o něj začala starat.Naučil mě toho spousty zažili jsme spolu úžasné chvíle, na které se nazapomíná.Pak byl, ale najednou prodán, naštěstí zůstal na Sasově,ale neshodli jsme se s majitelem, teda on se neshodl se mnou, zakázal mi k němu chodit .Bylo i spoustu hádek, které vznikly  např. tím , že za mnou Jantárek přišel nebo prostě věci, které byly vždy dobré pro koníka.Během té doby se strašně změnil, uměl toho spousty...to nemůžu říct  že ne,ale povahou se změnil,například při nandání deky začal kopat, už to nebyl takový ten mazílek, kterého jsem znala já .Pak, ale přišel osudný týden v únoru, kdy Janrárek onemocněl a po dlouhém bojí 12.2. nemoci podlehl.Bojoval,ale bohužel nemoc byla zákeřná.Strašně mi chybíš už to jsou dva roky,ale já ho furt vidím jak leží v boxe a nemůžu mu už nijak pomoct!Seděla jsem na něm snad asik  třikrát a strašně jsem si to užívala, byla jsem na něm poprvé v terénu.Ale prostě nic nenahradí ty vzpomínky a chvíle kdy sem byla s ním.Díky za všechno Jantárku...strašně moc mi chybíš a NIKDY na tebe nezapomenu!!!

 

 

Obrazek


LUSTIKA

 

 http://cz.fotoalbum.eu/dakotazr/a209162/slideshow

 

Obrazek

 

 

Babička jedna.Nikdo by neřekl že už jí bylo 29 let,  letos by oslavila  své 30tiny.Byla to kobylka s velkým K a s velkým srdíčkem,která toho zažila spusty.Běhala dostihy a na Sasově všechny pěkně vyškolila,nenechala se jen tak vyčistit....ale časem se to zlepšilo.Vzpomínám na ní a je to jakoby včera ,co jsem ji čistila a drbala,ale pak přišel další den 20.11. a Babička odešla na nebeské pastviny.Pan veterinář ji musel uspat,Bylo to pro ni lepší něž se trápit....ale i tak.......prostě Babí mám tě MOC ráda!!!!!

 

ObrazekObrazek

 

 


 

 

 

 

____________________________________________________

LANDY

http://cz.fotoalbum.eu/dakotazr/a207742/slideshow

Obrazek

Dne 2.1.2009 nás navždy opustila naše nejmilovanější Landuška.Tuhle kobylku jsem měla moc mco ráda, tak děsně, že mě to pěkně sebralo.prostě ránose vešlodo maštale a našla se tam.Nejspíš srdíško,prožila si toho děsně moc!!Ale taky mi bude děsně mooc chybět a nejen mě.Byla to kobylka o kterou jsem e starala, hned jak jsem přišla.Prostě nezapomenu jak za mnou chodila na pastvině a  jaký dávala pusinky, prostě můj miláček.Dycky když jsem šla za Kuli tak jsem podrrbala i Landy a jak si to užívala byla vděčná.Byla to kobylka na kterou se nazapomíná a prostě to nemůžu pochopit...prostě to bylo děsně náhlý...Opravdu pěkný začátek rokuLanduško láskuju tě moc!!!A děsně mi chybíš!!!

 Obrazek

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 


 

  

HYBRÁLEC U PANA SVOBODY

SANTA

http://cz.fotoalbum.eu/dakotazr/a209179/slideshow 

Obrazek

 

 

Saninka pusinka.To je takový malý zlato.Minulý rok o prázdninách jsem ji jezdila, jeli jsme spolu i dvojě závůdky.Je to kobylka,která děsně moc naučí a taky vyškolí.Letos se z ní stala zase mamina a má moc krásné hříbátko.Prostě náš Sanýsek!!!Mám tě moc moc ráááda!!!

 

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

  


 

HUBENOV

DIETWARD KABELKA

Nikdo mu neřekl jinak než špíček.Je to krásnej hřebeček.Poznala jsem ho v Hubenově a znám ho chvilku.A jinak je to bráška Dakotky, takže není divu, že ho mám rádaAle pak se stáj odstěhovala jinam a já jsem se s ním musela rozloučit, už dlouho jsem ho neviděla a tak doufám, že tě co nejdřív zase uvídím špíčku!!!!Jinak fotečku zatím nemám.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What is a conformist blood strain

(AFluiseBattils, 8. 10. 2018 2:45)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/meilleur-prix-cialis-generique/

Blood Straits - Taylor & Francis Online

(ArorbCrorn, 26. 7. 2018 4:19)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-femme-france-nantes/